Lawendow Wzgórze - wynajem sali bankietowej i oraganizacja imprez

Lawendowe Wzgórze - wynajem sali bankietowej i organizacja imprez

NASZA SPECJALNOŚĆ - WARSZTATY KUCHNI FRANCUSKIEJ I ZDROWEGO ODŻYWIANIA

 WEEKENDY W PLENERZE NA LAWENDOWYM WZGÓRZU

Kochani

Wiecie dobrze, że Lawendowe na laurach nigdy nie spoczywa! Dlatego też na turystyczny sezon zbliżający się coraz większymi krokami, przygotowaliśmy dla wszystkich miłośników aktywnego kontaktu z naturą całkiem nową atrakcję. Całkiem nową u nas, ale sprawdzoną i lubianą od zawsze.

GRY TERENOWE!

Zapraszamy na Lawendowe na pobyty jednodniowe lub weekendowe.

Zapewniamy:

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Atrakcje plenerowe:

- zwiedzanie mało znanych, a ciekawych miejsc w powiecie toruńskim z przewodnikiem

- gry terenowe dla wszystkich pod kierunkiem Przodownika Turystyki Pieszej PTTK

- Dodatkowe rozrywki

- gry, zabawy oraz opowieści o ciekawych miejscach i ludziach przy ognisku

- wieczorki integracyjne muzyczno-taneczne.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie – 502.249.721

WARSZTATY KULINARNE przeznaczone są dla dorosłych, młodzieży i dzieci, dla osób prywatnych (świetny pomysł na imieniny, urodziny, czy inne spotkanie towarzyskie), a także dla szkół, przedszkoli,  czy półkolonii. Potrawy przygotowywane w grupie zawsze smakują wybornie, dają wielką satysfakcję, pozwalają odkrywać nowe smaki oraz integrują. Polecamy wszystkim, bo nawet jeśli jeszcze nie jesteście fanami gotowania, istnieje duża szansa, że po naszych warsztatach mieszanie w garnkach stanie się Waszym ulubionym zajęciem. I tego właśnie Wam życzymy!

Z myślą o dzieciach powstał pomysł na warsztaty "Co w polu piszczy", poszerzające szkolną wiedzę o życiu na wsi, a także warsztaty plastyczne "Nic nie może się zmarnować", czyli jak fajnie dać drugie życie przedmiotom, które zwyczajowo wyrzucamy. 

Bardzo lubimy wszelkie warsztaty artystyczne i rękodzielnicze, w szczególności zaś powracające ostatnio do łask szydełkowanie, dzierganie na drutach, szycie i haftowanie.

A może Wy, nasi mili Goście macie jakieś super umiejętności, którymi chcielibyście podzielić się z innymi? Zapraszamy do nas, bo my zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe inicjatywy.