Lawendow Wzgórze - wynajem sali bankietowej i oraganizacja imprez

Lawendowe Wzgórze - wynajem sali bankietowej i organizacja imprez

DRODZY PRZYSZLI NOWOŻEŃCY

 

 

Jeżeli szukacie jedynego TAKIEGO miejsca dla uświetnienia jedynego TAKIEGO DNIA, to właśnie znaleźliście; skąpaną w zieleni, osłoniętą od ciekawskich spojrzeń, zaaranżowaną w ponad stuletnim budynku salę bankietową. Jej wyjątkowy drewniany sufit z kryształowymi żyrandolami jest już sam w sobie dekoracją. Piękne zabytkowe okna łączą salę i ogród w jedną spójną całość. W takiej scenerii  wszystko jest możliwe. ..

Marzycie o weselu klasycznym? A może bardziej romantycznym? Vintage? American dream? W stylu rustykalnym, czy całkiem boho? Na Lawendowym Wzgórzu wszystko jest możliwe, wystarczy tylko dobrać dekoracje. A propos dekoracji:  

 

 

 

 

 

Panny Młode (przyszłe)

 

Tak bardzo chciałybyście wszystko zrobić po swojemu? Począwszy od sufitu, poprzez ściany, stoły, aż do ogrodu? Zapraszamy! Kochamy naszych kreatywnych Narzeczonych. Ale tych, którzy obdarzą nas zaufaniem i w nasze ręce oddadzą odpowiedzialną misję zaaranżowania przestrzeni też kochamy. I postaramy się nigdy nikogo nie zawieść.

 

Staramy się również podążać z duchem czasu. Dlatego mówimy entuzjastyczne „tak” ślubom i weselom plenerowym, wedle uznania naszych Gości: w eleganckich namiotach bankietowych  lub pod gołym niebem.

 

Nie zapominamy jednak, że nie samą formą wesele żyje. Jego treść, to suto zastawione stoły. I tu też wszystkich mile zaskoczymy: w naszym menu znajdziecie Państwo zarówno najbardziej kultowe dania tradycyjnej kuchni polskiej, jak i wyszukane propozycje najmodniejszych dań kuchni światowej oraz trendów wegetariańskich, wegańskich, czy slow food.

 

W razie potrzeby z chęcią zaproponujemy dobrych, sprawdzonych fotografów, muzyków, barmanów i cukierników.

 

Zapraszamy serdecznie!